ERAF

Kokam piemīt noteikta jūtība un apziņa, un tas ir pierādīts arī zinātniskos eksperimentos. Visās reliģijās, tradīcijās un filozofijās mežam ir dziļa simboliska nozīme. Pie tam tas ir tik nozīmīgs arī kolektīvajā zemapziņā, ka daudzviet daļu no tautas mentalitātes un rakstura iezīmēm bieži vien saista ar kādu koku. Piemēram, Francijā tas ir ozols, Vācijā – liepa, Krievijā – bērzs, Sibīrijā – baltegle, Skandināvijā – osis, Amerikā – sekvoja, Āfrikā – baobabs, Kanādā – kļava u.t.t.

Mājas, kas izgatavotas no koka, visā pasaulē tiek uzskatītas par elitārām. Jau no seniem laikiem zināms, ka koks cilvēkam dod spēku, uztur dvēseles līdzsvaru. Tādās mājās cilvēks labāk atpūšas un jūtas garīgāks un radošāks. Tam ir savi iemesli:

Основная деятельность предприятия – установка и продажа качественным домов с деревянным каркасом современного дизайна, а также деревянных, деревянно-алюминиевых окон и деревянных дверей.

За двадцать лет работы нами накоплен значительный профессиональный опыт и знания, поэтому можем утверждать, что мы предлагаем клиентам полноценный диапазон услуг очень высокого качества. Развитию предприятия и производства способствовал экспорт продукции в Европу и страны Скандинавии, в результате чего мы приобрели неоценимый опыт, который стал нашим преимуществом.

ООО Pavasars предлагает широкий ассортимент продукции, и наша команда может реализовать желания любого клиента, начиная от идеи и заканчивая качественным результатом.