ERAF

Kokam piemīt noteikta jūtība un apziņa, un tas ir pierādīts arī zinātniskos eksperimentos. Visās reliģijās, tradīcijās un filozofijās mežam ir dziļa simboliska nozīme. Pie tam tas ir tik nozīmīgs arī kolektīvajā zemapziņā, ka daudzviet daļu no tautas mentalitātes un rakstura iezīmēm bieži vien saista ar kādu koku. Piemēram, Francijā tas ir ozols, Vācijā – liepa, Krievijā – bērzs, Sibīrijā – baltegle, Skandināvijā – osis, Amerikā – sekvoja, Āfrikā – baobabs, Kanādā – kļava u.t.t.

Mājas, kas izgatavotas no koka, visā pasaulē tiek uzskatītas par elitārām. Jau no seniem laikiem zināms, ka koks cilvēkam dod spēku, uztur dvēseles līdzsvaru. Tādās mājās cilvēks labāk atpūšas un jūtas garīgāks un radošāks. Tam ir savi iemesli:

Bedriften installerer og selger moderne og førsteklasses tømmerrammehus, vinduer og dører i tre og tre/aluminium.

I løpet av 20 års drift har vi opparbeidet oss betydelig erfaring og kompetanse, og vi kan tilby våre kunder en lang rekke tjenester av høy kvalitet. Firmaets og produksjonens utvikling har bidratt til eksport av produktene til Europa og Skandinavia, hvilket har gitt oss svært verdifull erfaring.

Pavasars Ltd. tilbyr en lang rekke produkter, og teamet vårt hjelper deg med alle dine ønsker, fra ideen til feilfri gjennomføring. Tre er et grønt og miljøvennlig materiale som også er slitesterkt og varer lenge.