ERAF

Kokam piemīt noteikta jūtība un apziņa, un tas ir pierādīts arī zinātniskos eksperimentos. Visās reliģijās, tradīcijās un filozofijās mežam ir dziļa simboliska nozīme. Pie tam tas ir tik nozīmīgs arī kolektīvajā zemapziņā, ka daudzviet daļu no tautas mentalitātes un rakstura iezīmēm bieži vien saista ar kādu koku. Piemēram, Francijā tas ir ozols, Vācijā – liepa, Krievijā – bērzs, Sibīrijā – baltegle, Skandināvijā – osis, Amerikā – sekvoja, Āfrikā – baobabs, Kanādā – kļava u.t.t.

Mājas, kas izgatavotas no koka, visā pasaulē tiek uzskatītas par elitārām. Jau no seniem laikiem zināms, ka koks cilvēkam dod spēku, uztur dvēseles līdzsvaru. Tādās mājās cilvēks labāk atpūšas un jūtas garīgāks un radošāks. Tam ir savi iemesli:

Uzņēmuma pamatdarbība ir mūsdienīga dizaina kvalitatīvu koka karkasu māju, koka un koka – alumīnija logu un koka durvju ražošana un tirdzniecība.

Divdesmit gadu laikā ir uzkrāta nozīmīga profesionālā pieredze un kompetences, līdz ar to varam apgalvot, ka klientiem piedāvājam ļoti augstas kvalitātes pilnu pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma un ražošanas attīstība ir veicinājusi produkcijas eksportu Eiropā un Skandināvijas valstīs, kā rezultātā esam ieguvuši nenovērtējamu pieredze, kas ir mūsu priekšrocība.

SIA „Pavasars” produktu klāsts ir ļoti plašs, un mūsu komanda spēs realizēt visas klienta vēlmes, sākot ar ideju un beidzot ar kvalitatīvu rezultātu. Koks kā galvenais izejmateriāls ir ekoloģisks un dabai draudzīgs, tajā pašā laikā nodrošinot izturīgu un ilgu mūžu.