ERAF

Kokam piemīt noteikta jūtība un apziņa, un tas ir pierādīts arī zinātniskos eksperimentos. Visās reliģijās, tradīcijās un filozofijās mežam ir dziļa simboliska nozīme. Pie tam tas ir tik nozīmīgs arī kolektīvajā zemapziņā, ka daudzviet daļu no tautas mentalitātes un rakstura iezīmēm bieži vien saista ar kādu koku. Piemēram, Francijā tas ir ozols, Vācijā – liepa, Krievijā – bērzs, Sibīrijā – baltegle, Skandināvijā – osis, Amerikā – sekvoja, Āfrikā – baobabs, Kanādā – kļava u.t.t.

Mājas, kas izgatavotas no koka, visā pasaulē tiek uzskatītas par elitārām. Jau no seniem laikiem zināms, ka koks cilvēkam dod spēku, uztur dvēseles līdzsvaru. Tādās mājās cilvēks labāk atpūšas un jūtas garīgāks un radošāks. Tam ir savi iemesli:

The company produces and sells modern and high-quality wood frame houses, wood and wood-aluminium windows and wooded doors. 

During our twenty years of operation, we have accrued significant experience and have attained complete competence in the field. As a result, we are able to offer our customers a full range of high-quality services. As the business has developed, products have increasingly been exported to Europe and Scandinavia - a very valuable experience for us.

Pavasars Ltd. offers an extensive range of products and our team will help you implement all your wishes, from idea to execution. Wood is a green and environmentally friendly material that is also durable and long-lasting.